O nas

Jak pracujemy

Ponad 30-letnie doświadczenie w pracy z klientami reprezentującymi różne branże pozwoliło nam dogłębnie poznać specyfikę środowiska biznesowego – dzięki temu możesz liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie prowadzonej działalności.

Zespół

Zespół to ludzie, dzięki którym możemy współpracować z Klientami i wspierać ich w codziennym rozwoju ich firm. Nasze fundamenty to nie tylko budowane przez lata doświadczenie, ciągłe pogłębianie wiedzy i współpraca z doświadczonymi i zaufanymi doradcami podatkowymi oraz prawnikami, ale przede wszystkim przyjacielskie relacje, dlatego tak dobrze się nam razem pracuje 
i pije kawę.

Heading Title

Chcesz uzupełnić nasz zespół – sprawdzić się w świecie księgowości i podatków?

Wyślij swoje CV na maila: biuro@sh.com.pl, a na pewno się odezwiemy!

Historia

Historia naszej spółki sięga początków lat dziewięćdziesiątych poprzedniego stulecia. Przedsiębiorstwo SH-INFO SYSTEM powstało w kwietniu 1991 roku. W krótkim czasie główną dziedziną działalności firmy stało się świadczenie usług finansowo-księgowych oraz kadrowo-płacowych.
W maju 2008 roku właściciele spółki podjęli decyzję o zmianach w składzie osobowym Zarządu 
i poszerzeniu zakresu oferowanych usług.

SH-INFO SYSTEM zaczęło działać dodatkowo w obszarze szkoleń, świadczenia usług księgowych i kadrowo-płacowych na zasadzie outsourcingu, wdrażania norm jakości serii ISO 9001 oraz świadczenia usług kserograficznych – w tym skanowania dokumentów do formatów cyfrowych.

Dodatkowo, świadczyło usługi administrowania nieruchomościami i zarządzania nieruchomością komercyjną.

W sierpniu 2021 roku zarząd stał się jednoosobowy, a w styczniu bieżącego roku zmienił się także skład właścicielski naszej spółki.

Obecnie skupiamy się przede wszystkim na dwóch rodzajach działalności:

- prowadzeniu obsługi księgowej oraz kadrowo-płacowej,

- digitalizacji dokumentacji.

Z ponad 30-letnim doświadczeniem i nieustającym zapałem do pracy chcemy razem z Wami nadal budować naszą historię.


0 +
Lat doświadczenia
0 +
PIT-11
0 +
Wykonanych skanów
0 +
Wypitych kaw